Legalább ötezer áldozata van a meddőségi centrumok államosításnak, Kaáli Nagy Géza szerint emberi mulasztás történt.
A magán- és az állami ellátásban egymás leleteit sem fogadják el, így hónapokat veszítenek a betegek, mire megfelelő kezelést kapnak, írja az ATV.
Lassan öt éve annak, hogy a kormány állami tulajdonba vette a lombikbébi kezelések többségét végző meddőségi magánintézeteket.
Újabb lépésekkel próbál úrrá lenni a meddőségi klinikákat sújtó szakemberhiányon a kormány, írja a hvg360.
Megjelent az európai meddőségi klinikák Top10-es listája a Global Clinic Rating (GCR) minősítése alapján, írja az mfor.hu.
Kaáli Géza a 24.hu-nak azt mondta, az államosítás előtt az izgatta a politikusokat, hogy az intézet profitja külföldre kerülhet.
Kemény hangú nyílt levélben szólal fel a meg nem született gyermekek nevében Kaáli Nagy Géza, a Kaáli Intézetek alapítója.
Az eljárást azért indították, mert az uniós piac alapelvét sérti az orvosilag asszisztált reprodukcióra bevezetett magyar szabályozás, írja a Telex.
A Kaáli Intézet alapítója az RTL reggeli műsorában azt mondta, a 43-45 éves nőknek nincs esélyük a teherbe esésre petesejt-donáció nélkül.
2019-ben a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő 5,13 milliárd forintot költött a meddő nők egészségügyi ellátására, írja az Economx.
Ha egyetlen egészséges növényi olajat kellene megnevezni, a többség valószínűleg az olívaolajat említené. De mitől különleges – ha egyáltalán az – az olívaolaj?