hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

osztályvezető főorvos

Egészségügy > Orvos

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház Nyíregyházi tagkórházának Radiológiai Osztálya pályázatot hirdet
favourite
Elvárások
Egyetem, radiológia szakvizsga.
Szakirányú területen szerzett - legalább 5 év szakmai tapasztalat.
Feladatok
Feladata az osztály munkájának megszervezése és zavartalan működésének irányítása. Az SZMSZ-ben meghatározott feladatok ellátása.
Előny
Tudományos munkában való részvétel.
Teljes szöveg
-Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.
-A vezetői megbízás határozott időre, öt év-ig szól.
A pályázati anyag részei:
-3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
-szakmai önéletrajz;
-motivációs levél;
-iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata;
-továbbképzések, publikációk összefoglaló jegyzéke;
-szakmai program a szervezeti egység vezetésére vonatkozóan;
Érdeklődni: 06-42-599-700/2119 -es telefonszámon lehet.
A pályázatokat: 2017. június 17-ig várjuk.
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Szabolcs - Szatmár - Bereg megye
subscribe