Törlőkendő maradt a beteg mellkasában
Egy sebészeti törlőkendőt hagytak egy nő mellkasában a szívműtétje után egy budapesti kórházban – állították a hozzátartozók a Tényeknek.
|
2026. június. 28., vasárnap - Levente, Irén.
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||