Konferencia a betegjog-érvényesítésről
A Magyar Rákellenes Liga 2014. november 25-én tartja a XI. Betegjogi Konferenciáját, melynek fő témája a betegek önérdek-érvényesítésének fejlesztési lehetőségei.
|
2026. június. 27., szombat - László.
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||