Egészségpolitika
Debreceni egészségügyi reform készül
A megye és a város vezetői azt szeretnék, ha a klinikák is az egészségügyi holding része lenne – olvasható a Hajdú-Bihari Napló online kiadásában.
|
2026. június. 22., hétfő - Paulina.
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||