Az Országos Mentőszolgálat a megújulás időszakát éli. Constantinovits Miklós megbízott főigazgató bejelentette, hogy a szóvivői feladatok ellátásával Szűcs Brigitta mentőtisztet bízza meg.
Feladatot is kapott és számos célkitűzést fogalmazott meg az idei évre az OMSZ, ezekről számolt be Csató Gábor főigazgató azon a szerdai háttérbeszélgetésen, ahol az is kiderült, pilotprojekt keretében már tesztelik a videókamerás segélyhívást.