Az Országos Mentőszolgálat a megújulás időszakát éli. Constantinovits Miklós megbízott főigazgató bejelentette, hogy a szóvivői feladatok ellátásával Szűcs Brigitta mentőtisztet bízza meg.
"Javaslatomra a köztársasági elnök a mai nappal 55 államtitkárt nevezett ki", írta Facebook-bejegyzésében Magyar Péter miniszterelnök vasárnap délelőtt.
A Tisza Párt parlamenti frakciója tele lesz egészségügyi szakemberrel: háziorvos, kardiológus, traumatológus, gyógyszerész, mentő és dietetikus is beül a parlamentbe, írja a 24.
Meghalt Dr. Andics László orvos, a Magyar Vöröskereszt egykori elnöke, derül ki dr. Göndöcs Zsigmond, a humanitárius szervezet ugyancsak egyik korábbi elnöke Facebook-bejegyzéséből.