A MedicalOnline értesülései szerint csütörtökön reggel az egészségügyi miniszter kíséretében látogatást tesz a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelőnél (NEAK) Kaló Zoltán, és egy meglepetésvendéget is visznek magukkal, akinek nem lesz ismeretlen a terep.
Még mindig nem iható a csapvíz a székesfehérvári kórház szülészetén – mondta egy dolgozó az RTL Híradónak. Sok beteg a Facebookon állítja, hogy a helyzet hónapok óta változatlan, írja a Népszava.