"Javaslatomra a köztársasági elnök a mai nappal 55 államtitkárt nevezett ki", írta Facebook-bejegyzésében Magyar Péter miniszterelnök vasárnap délelőtt.
Huszonöt éve jött létre a Debreceni Egyetem Reumatológiai Tanszéke, a Reumatológiai és Immunológiai Klinika pedig idén ünnepli megalapításának ötödik évfordulóját.
Az elismerés különlegessége, hogy a díjazottakat maguk a betegek, hozzátartozók és kollégák jelölik és választják ki, így a díj valódi társadalmi visszajelzést is nyújt orvosaink működéséről.