Egy friss, kvalitatív kutatásból kiderült, hogy a nők 47 százaléka krónikus beteg és 33 százaléka aktív dohányos, írja az Economx.
TikTok-videók hatására a fiatalok majdnem fele hajlamos diagnosztizálni magát vagy másokat nem létező, kitalált mentális betegséggel.
Csirzó Ádám, Czébely-Lénárt András és Baradács István nem akar klasszikus influenszer lenni, ízig-vérig orvosok maradnak. A Forbes kérdezte őket.
A Nap Híre szerint a Queen Victoria Hospital Foundation Trust figyelmeztette a nyilvánosságot, hogy veszélyes lehet egy TikTokon terjedő trend.
Az ideiglenes intézkedés indoklása szerint "fennáll a felhasználók mentális egészsége súlyos károsodásának kockázata".
A TikTok a fő témája az április 16-i HRPOWER workshopjának, ahol azon cégek képviselői adnak elő, amelyek élen járnak a platform felhasználásában.
A képernyőhasználatnak a fiatalok mentális egészségére gyakorolt hatásairól is szó esett egy budapesti konferencián.
Öt kiemelkedő hazai egészségértési programot díjazott a szakmai zsűri, illetve a közönség az AIPM idei Egészségértés Díj pályázatán.
Keresőrendszerének új szolgáltatásával tisztességtelen gyakorlatot folytathat a magyar fogyasztókkal szemben a Microsoft.
Neves színészművészek, énekesek, sportolók, modellek, tiktokkerek, orvosok, médiaszereplők, érintettek vállalták, hogy hírét viszik: vért adni jó, életmentő és pótolhatatlan.
Ha egyetlen egészséges növényi olajat kellene megnevezni, a többség valószínűleg az olívaolajat említené. De mitől különleges – ha egyáltalán az – az olívaolaj?