A brit Munkáspárt olyan dokumentumokat mutatott be, melyek szerint a Konzervatívok feláldoznák az egészségügyet a brexit után, írja a Népszava.
Csaknem kétmilliárd font plusz támogatást jelentett be a brit állami egészségügyi szolgálat (NHS) számára Boris Johnson kormányfő vasárnap.
Az EU-országokból érkező orvosok és más, magas szakképesítésű munkavállalók is állandó nagy-britanniai letelepedési engedélyt kaphatnának.
Több tucatnyi Nobel- és Fields-díjas tudós levelet intézett kedden a brit kormányhoz és az Európai Bizottsághoz.
A betegellátás biztonságára és hatékonyságára jelentenek közvetlen veszélyt a brit EU-tagság megszűnésével járó kockázatok.
A következő öt évben 20 milliárd fonttal (7400 milliárd forinttal) emelkedhet a brit állami egészségügyi szolgálat éves finanszírozása
Kígyózó sorok a sürgősségin, extrém módon leterhelt egészségügyi dolgozók, súlyos orvoshiány Nagy-Britanniában is, írja a 24.hu.
Meredeken csökken a brit állami egészségügyi ellátórendszer kórházaiban a más európai országokból munkát vállaló ápolók száma.
A brit miniszterelnök szerint szükség lesz majd átmeneti időszakra a Brexit, vagyis a brit EU-tagság megszűnése után.
Vizsgálatot indít egy 30 éve elkövetett végzetes hiba ügyében a brit kormány, olvasható a Híradó portálján.
Ha egyetlen egészséges növényi olajat kellene megnevezni, a többség valószínűleg az olívaolajat említené. De mitől különleges – ha egyáltalán az – az olívaolaj?