hirdetés

Egy alzheimeres üzenete 42./TOP50

Megtanultam együtt élni az Alzheimer-kórral, ami így hat év alatt nem romlott, talán javult is – idéztünk egy 80 esztendős ideg-elmegyógyászt szeptemberben.

Közeledve az év végéhez számbavesszük azokat a témákat, amelyek idén a legjobban érdekelték olvasóinkat. Amíg eljön 2012, egy-egy cikkel felidézzük a legnépszerűbbeket.

Kappéter István dr. személyes tapasztalatai alapján egy nagyon sokakat érdeklő, érintő problémáról beszélt. Hazánkban különösen sokan inkább titokban tartják, nem kezeltetik kezdődő gondolkodási gyengeségüket, mert szégyellik azt, vagy attól félnek, hogy emiatt elbocsátják őket a munkájukból. Pedig ma már nyilvánvaló, hogy az „enyhe gondolkodási zavar plusz” kórismével meghatározható betegségeket érdemes korai stádiumban kezelni, nem csak akkor, amikor már súlyosak a tünetei. CIKKÜNKBŐL MEGTUDJA, HOGYAN LÁTSZIK AZ ALZHEIMER BELÜLRŐL

cimkék

Olvasói vélemény: 0,0 / 10
Értékelés:
A cikk értékeléséhez, kérjük először jelentkezzen be!
hirdetés
hirdetés