hirdetés
2025. április. 29., kedd - Péter.
hirdetés

Megkezdte munkáját a Humánreprodukciós Igazgatóság új vezetője

Az országos kórház-főigazgató kinevezte és beiktatta igazgatói munkakörébe dr. Várnagy Ákost, a Humánreprodukciós Igazgatóság új vezetőjét.

A szülész-nőgyógyász szakorvos a Pécsi Orvostudományi Egyetemen szerezte diplomáját, azóta az egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikájának munkatársa, jelenleg egyetemi docensként. Több, mint 20 éve végez asszisztált reprodukciós kezeléseket, 15 éve a pécsi centrum szakmai vezetője.

Klinikai munkája mellett tudományos tevékenységekben is aktív, PhD fokozattal rendelkező, habilitált kutató, tagja a Humán Reprodukciós Nemzeti Laboratóriumnak.

Dr. Várnagy Ákos betölti a Magyar Asszisztált Reprodukciós Társaság elnöki, valamint a Humán Reprodukció országos szakfelügyelői posztját és tagja az Egészségügyi Tudományos Tanács Humán Reprodukciós Bizottságának, közölte az OKFŐ.

(forrás: Országos Kórházi Főigazgatóság)

Könyveink