A miniszterelnök felmentette Bidló Juditot és Lengyel Lászlót
A legfrissebb Magyar Közlöny szerint helyettes államtitkárokat mentettek fel és újakat neveztek ki az egészségügyi ágazat területén.
Mint a közlönyben olvasható: a miniszterelnök június 30-ai hatállyal felmenti helyettes államtitkári pozíciójából Bidló Juditot és Lengyel Lászlót.
Egyidejúleg helyettes államtitkárrá nevezi ki
dr. Darvai Lászlót,
Peregi Zsolt Gergelyt és
Tóth Tamást júlis elsejei hatállyal,
dr. Raffai Bálintot pedig augusztus elsejei hatályal nevezi ki az Egészségügyi Minisztérium helyettes államtitkárává.























