Itt a MOK és a szaktárca közös állásfoglalása az etikus kommunikációról
A Magyar Orvosi Kamara és az Egészségügyi Minisztérium közös állásfoglalása azzal a szándékkal született, hogy iránymutatást nyújtson az orvostársadalom számára a közösségimédia-használat és az online kommunikáció egyre összetettebb világában.
Mint a kamara írja: "A digitális tér mára mindennapjaink és a társadalmi élet egyik legfontosabb színterévé vált, amely a kapcsolódási és tájékoztatási lehetőségek új lehetőségei mellett felelősséget is ró a gyógyítókra.























