Vége a Hajdú-Bihar vármegyei cipős ügynek: a nyomozók 77 embert , köztük több tucat orvost gyanúsítanak vesztegetéssel és költségvetési csalással – írta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda honlapja nyomán a 24.
Az orvosok a valótlan tartalmú vények felírásáért a cégtől jutalékot, esetenként nagyobb összegű készpénzt, nagy értékű mobiltelefonokat és szórakoztató elektronikai eszközöket kaptak.