A Magyar SUP Sportért Alapítvány számára eddig közel 800 000 forint adomány gyűlt össze, a szervezők célja pedig az 1 millió forintos támogatás elérése.
Az SE EMK hírlevele Lám Judittal, a Semmelweis Egyetem Egészségügyi Közszolgálati Kar Egészségügyi Menedzserképző Intézet (EMK) docensével közöl interjút a betegbiztonságról.
A hvg.hu szerint a Samsung az Alcedis nevű céggel kötött együttműködési megállapodást, aminek köszönhetően értékes egészségügyi információkhoz juthatnak a kutatók.
Illés Árpád, a Debreceni Egyetem hazailag és nemzetközileg is elismert belgyógyász és hematológus professzora a Klinikai Központ elnökhelyetteseként is folytatja szakmai munkáját.
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) 2021-ben, az utolsó körben váltott alapítványi működésre, miközben az elmúlt években az ország egyik legaktívabb egészségügyi integrációs központjává vált. A modellváltásról, a KEF-rendszerrel kapcsolatos konfliktusokról, a radiológia és a meddőségi ellátás visszaszervezéséről, valamint a csúcstechnológiai beruházások és a népegészségügy kapcsolatáról is beszélgettünk Fendler Judittal, az SZTE kancellárjával.