Nagy érdeklődés mellett rendezték meg a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikájának nyílt napját a Kenézy Gyula Campuson.
Egy nappal azután, hogy letette a miniszteri esküt, egyeztetésre kérte fel Hegedűs Zsoltot 11 szüléssel foglalkozó civil szervezet. A miniszter nyitott.
A díjazottak között valós idejű, digitális szülőszobai eseménynapló, természetalapú pszichiátriai rehabilitációs tér és multimédiás, traumatudatos felnőttképzési rendszer is szerepel.