Nagy érdeklődés mellett rendezték meg a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikájának nyílt napját a Kenézy Gyula Campuson.
A Koraszülöttekért Országos Egyesület három közegészségügyi dolgozó számára teljes ösztöndíjat biztosít új, innovatív, a betegkommunikációt elősegítő képzésre.
Háromszor annyian tartják jobbnak az magánegészségügyben dolgozó orvosokat, mint az állami intézmények gyógyítóit – derül ki a Népszava kérésére végzett Publicus-kutatásból.