Több mint 2,3 milliárd forintba került eddig a soha nem használt lélegeztetőgépek tárolása – közölte a Külügyminisztérium az RTL Híradó közérdekű adatigénylésére válaszul.
A hatalom és a hozzá lojális szereplők egy része nyílt vagy burkolt módon fordult szembe saját hivatásának közösségével és sokszor a hivatás alapelveivel, írja közösségi oldalán az orvosi kamara.