Megszűnt hat év után Magyarországon a veszélyhelyzet, amelyet 2020-ban a koronavírus-járvány, majd 2022-ben az orosz-ukrán háború miatt rendelt el az Orbán-kormány.
Szeptembertől az edelényi kórház igazgatóját, Daher Pierre-t bízta meg a kazincbarcikai kórház igazgatásával a kórházat működtető DEOEC Kazincbarcikai Kórház Nonprofit Kft, írja az Észak-Magyarország.