Tóth Gáborral, a Magyar Kórházszövetség elnökével – aki a Bajai Szent Rókus Kórház főigazgató főorvosa is – a kórházak adósságáról, a vidéki ellátás jövőjéről, a várólistákról, a fertőzési adatokról és a kórházigazgatók mozgásteréről beszélgettünk.
Az Országos Mentőszolgálat a megújulás időszakát éli. Constantinovits Miklós megbízott főigazgató bejelentette, hogy a szóvivői feladatok ellátásával Szűcs Brigitta mentőtisztet bízza meg.
Az Index szerint több mint két évvel azután, hogy Gálvölgyi Jánost saját lányának kellett kórházba vinnie, mert a hívásukra nem érkezett mentő, vádat emelt az ügyészség az ügyben érintett négy mentődolgozó ellen.