hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Szakorvosként várjuk a gyönyörű Parádfürdőn!

Egészségügy > Szakorvos

HA ELÉG VOLT A VÁROSI PÖRGÉSBŐL, ÉS VONZÓ A SZÉP TERMÉSZETI KÖRNYEZET… IRÁNY A GYÖNYÖRŰ MÁTRAI GYÓGYHELY – PARÁDFÜRDŐ!
favourite
Cégnév
Parádfürdői Állami Kórház
Elvárások
A következő szakvizsgák valamelyikével rendelkező - vagy e szakvizsgák valamelyike előtt álló - 1 fő szakorvos kolléga jelentkezését várjuk:
- neurológia
- reumatológia
- rehabilitáció
- traumatológia
- ortopédia
Amit ajánlunk
- Magas színvonalú szakmai munka, szakmai fejlődési, továbbképzési lehetőségek
- Bérkiegészítési lehetőségek, Cafeteria
- Gyönyörű hegyi környezet
- Nyugodt és családias légkör
- Igény esetén szolgálati elhelyezést vagy lakást biztosítunk
Feladatok
Szakorvosi feladatok ellátása belgyógyászati és rehabilitációs járó- és fekvőbeteg osztályon
Előny
Szakmai tapasztalat előny, de friss diplomás jelentkezését is várjuk!
Dr. Suskó Mihály orvosigazgató, 06-30-460-7085,
www.paradfurdo.hu
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Heves megye
subscribe