Súlyos testi sértés kísérletének gyanúja miatt indult büntetőeljárás, miután egy beteg hozzátartozója bántalmazás miatt feljelentést tett – közli az RTL.
A Nemzeti Erőforrás Minisztérium bezáratná a tavaly január óta reflektorfényben lévőkiskunhalasi pszichiátriai otthon hetes osztályát, ahol az önmagukra és másokra veszélyes pácienseket gondozzák – írja a Petőfi Népe.