Az Országos Mentőszolgálat a megújulás időszakát éli. Constantinovits Miklós megbízott főigazgató bejelentette, hogy a szóvivői feladatok ellátásával Szűcs Brigitta mentőtisztet bízza meg.
Az Index szerint több mint két évvel azután, hogy Gálvölgyi Jánost saját lányának kellett kórházba vinnie, mert a hívásukra nem érkezett mentő, vádat emelt az ügyészség az ügyben érintett négy mentődolgozó ellen.
A mai nappal a Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház megbízott igazgatói pozíciójára prof. dr. Járai Zoltánt, az orvosigazgatói poszt betöltésére pedig dr. Kerkovits Andrást kértem fel, közli az egészségügy miniszter.
Megkezdődtek az egyeztetések a tudományos élet szereplőivel a kutatóhálózat jövőjéről, tájékoztatott az illetékes tárca minisztere a közösségi oldalán.