hirdetés
hirdetés
2024. április. 20., szombat - Tivadar.
hirdetés

Lapmenedzser

Az Medical Tribune és az Orvostovábbképző Szemle kiadója médiafelületeinek értékesítésére gyakorlattal rendelkező munkatársat keres.

Feladatok:

  • online és offline hirdetési felületek értékesítése
  • a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • egyedi szolgáltatások kidolgozása ügyféligények alapján

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló angol nyelvtudás
  • kommunikációs érzék
  • proaktív, határozott, gyakorlatias, kreatív szemlélet
  • precízitás és megbízhatóság

Előny jelent:

  • gyógyszeripari marketing tapasztalat
  • online marketing ismeretek

Amit kínálunk:

  • színvonalas munkahelyi körülmények
  • nemzetközi vállalati környezet
  • munkavégzés egy jó csapatban

Olvasói vélemény: 0,0 / 10
Értékelés:
A cikk értékeléséhez, kérjük először jelentkezzen be!
hirdetés