hirdetés
hirdetés
2024. március. 29., péntek - Auguszta.
hirdetés

Állásajánlat nőgyógyász szakorvos munkakör ellátására

A Szakorvosi Rendelőintézet Szigetszentmiklós pályázatot hirdet nőgyógyász szakorvos munkakör ellátására.

Foglalkoztatás jellege: közreműködőként (egyéni, vagy társas) heti 5 órára.

A rendelési időt a pályázó megszabhatja (hétfőtől-csütörtökig: 07.00 – 19.00 óra közötti, pénteken: 07.00-14.00 óra közötti időszakban)

A közreműködői jogviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony

A munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Viola utca 1.

Feladatkör: az intézmény ellátási területéről háziorvosi beutalóval jelentkező lakosok szakorvosi ellátása, szükség esetén a területileg illetékes fekvőbeteg intézménybe utalása.

Illetmény: teljesítményfinanszírozás, meghatározott % alapján, megegyezés szerint.

Pályázati feltételek:

  • egyetem, szakirányú végzettséggel, echocardiográfiás licenc-szel (vagy a jártasság egyéb igazolásával, pl.: „honoris causa”)
  • érvényes működési igazolvány
  • kamarai tagság
  • büntetlen előélet - magyar állampolgárság
  • munkaköri egészségügyi alkalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • a járóbeteg szakellátás területén szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolatai
  • működési nyilvántartásba vétel igazolása
  • kamarai tagság (MOK) igazolása
  • esetleges referenciák
  • nyilatkozat a pályázati anyagba történő betekintésre

A pályázat benyújtásának határideje: 2014. június 20.

A pályázat benyújtásának módja:

  • Postai úton (Cím: 2310 Szigetszentmiklós, Viola utca 1. ).
    Kérjük a borítékon feltüntetni: „Szakorvosi pályázat”

A pályázat elbírálásának módja, rendje: A pályázók személyes meghallgatását követően a pályázati eredményről a pályázók az elbírálást követő 8 napon belül írásos értesítést kapnak. Valamennyi pályázat titkosan kezelendő, azok tartalma csak az érintettek előzetes hozzájárulásával hozható nyilvánosságra.

A pályázat elbírálásának határideje: 2014. június 30.

További információ a 06-24-524-134-es telefonszámon kérhető.

Olvasói vélemény: 0,0 / 10
Értékelés:
A cikk értékeléséhez, kérjük először jelentkezzen be!
hirdetés