hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

SZAKORVOS ÁLLÁS A MÁTRÁBAN

Egészségügy > Szakorvos

Szakorvost keresünk rehabilitációs szakkórházba, akár részmunkaidőben!
favourite
Cégnév
Parádfürdői Állami Kórház
Elvárások
Orvosi Egyetem,
Szakvizsga vállalása belgyógyász, rehabilitáció vagy reumatológia szakon
Amit ajánlunk
- Magas színvonalú szakmai munka, továbbképzési lehetőségek
- Bérkiegészítési lehetőségek
- Gyönyörű hegyi környezet
- Családias légkör
- Igény esetén szolgálati lakás
Feladatok
Szakorvosi feladatok belgyógyászati és rehabilitációs járó- és fekvőbeteg osztályon
Előny
belgyógyászat, reumatológia, neurológia, traumatológia, ortopédia vagy rehabilitáció szakvizsga
www.paradfurdo.hu
Dr. Suskó Mihály: +36304607085
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Heves megye
subscribe