hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

AITO Osztályvezető Főorvos állás

Egészségügy > Szakorvos

Szigetvári Kórház Aneszteziológiai és Intenzív terápiás osztályra keres Osztályvezető Főorvost
favourite
Elvárások
- szakirányú szakképesítés,
- legalább 3 éves szakorvosi gyakorlat,
- büntetlen előélet,
- egészségügyi alkalmasság
Feladatok
- Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály tevékenységével kapcsolatos szervezési, irányítási, ellenőrzési, értékelési és Szakorvosi feladatok elvégzése.
- Orvosi és szervezési tevékenység ellátása, továbbá a dokumentációs és jelentési kötelezettséggel járó feladatok ellátása,
- Az SZMSZ-ben meghatározott feladatok ellátása.
Előny
- vezetői tapasztalat
- tudományos tevékenység
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Baranya megye
subscribe