hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Egészségügyi asszisztenst keresünk szakrendelőbe

Egészségügy > Orvosi asszisztens

Biatorbágyi Egészségyügyi Ellátó NKft. asszisztenst keres
favourite
Elvárások
érvényes működési engedély és szakdolgozói kamarai tagság,
minimum középfokú egészségügyi végzettség, precizitás és megbízhatóság, jó kommunikációs készség, kedves páciensközpontú hozzáállás
Amit ajánlunk
korrekt bérezés, munkavállalói jogviszony, vagy személyes közreműködői szerződés (díjazás megállapodás szerint), igényes munkakörnyezet, együttműködő csapat
Feladatok
szakorvosok munkájának támogatása, adminisztratív tevékenység pontos lebonyolítása, páciensek regisztrációja a szakrendelő által használt informatikai rendszerben, leleteik rögzítése, a vizsgálathoz szükséges környezet és eszközök előkészítése, asszisztensi betegvizsgálati tevékenységek elvégzése
Előny
Szakasszisztensi/felsőfokú végzettség, Ixnet (Ixamb) rendszer ismerete
Egyéb megjegyzés
pályakezdők/friss diplomások jelentkezését is várjuk.
Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre várjuk:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye
subscribe