hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

orvost keres

Egészségügy > Szakorvos

Fejér megyei magán ápolási intézet belgyógyász szakorvost keres
favourite
Elvárások
önálló döntés, holisztikus szemlélet, idős emberek szeretete,precizitás
Feladatok
heti 2-3 alkalommal vizit-fizikalis vizsgálat ,új betegek felvétele, szsz.,labor,rtg vizsgálatok előírása, azok értékelése ,gyógyszerelés beállítása, módosítása,akut esetek ellátása.
Előny
rugalmas munkaidő, önálló munka,versenyképes fizetés,jó munkahelyi légkör, jó körülmények,előmeneteli lehetőség
önéletrajzzal
online
tel:06 30 9 434 866
06 30 9 490 593
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Fejér megye
subscribe